Historie Clubu Na Rampě

 

Největší rockový klub v Mariánských Lázních a okolí, vznikl z bývalého skladu zeleniny již v roce 2005, a to za účasti tří společníků – Ludvíka Zadranského, Ondry Suchánka a Romana Juřici.

Skladiště prošlo rozsáhlou a nákladnou rekonstrukcí a bylo uzpůsobeno pro účely pořádání hudebních a kulturních akcí. Při této příležitosti si dovolíme připomenout, že zde vystoupili takové kapely jako MIG 21, Koller Band, Gaia Mesiah, Monkey Business, Mandrage, Nightwork, Wohnout, Laco Deczi, ale i zahraniční interpreti jako např. Dog Eat Dog anebo Dreadzone.

Po 5 letech provozování tohoto klubu se bývalí společníci rozhodli činnost ukončit a nadále v tomto klubu působil dalších 7 let až do dubna 2017 pouze jeden ze společníků - Roman Juřica, který byl nucen prostory vystěhovat a svoji činnost v tomto klubu ukončit.

Po čtyřech měsících, kdy byl klub uzavřen, si jej vzal opět pod svá „křídla“ Ludvík Zadranský, provedl v něm interiérové úpravy a klub vybavil světelnou a posléze i zvukovou aparaturou. Od té doby opět navázal na úspěšnou spolupráci s česko-slovenskými kapelami, ale i s interprety ze zahraničí.

Nicméně se neomezujeme pouze na pořádání koncertů, ale dělají se tu akce typu stand up vystoupení, a pokud zde neprobíhá žádný koncert nebo jiná hudební či kulturní akce, tak zde pořádáme každou sobotu oldies retro party.


Sociální sítě

Sledujte nás na Instagramu a Facebooku