Kreyson Memorial a Jerem.I - TOUR 2019


Koncert - Club Na Rampě

Detaily akce:

Kreyson Memorial a Jerem.I - TOUR 2019Plakát akce

Kreyson Memorial a Jerem.I - TOUR 2019

Koncert skupin Kreyson Memorial a Jerem.I
Otevřeno od 20.00 hodin
Začátek koncertu 21.00 hodin

Předprodej 100,-
Na místě 150,-

Předprodejní místa klub Na Rampě(pouze o víkendu nebo po telefonické domluvě na čísle 773 675 517);
Infocentrum Mariánské Lázně; Jameson Rock Club

Afterparty Dj

Info: na fb - Na Rampě - D-Club Live Stage nebo telefonicky: 773 675 517

Partneři akce: Na Rampě - D-Club Live Stage, D-Club Dyleň, město Mar. Lázně, TDS.

Zakládající členové kapely Kreyson bubeník Robert Killer Vondrovic, kytarista Daniel Rohlik Krob a bývalý člen kytarista Radek Reddy Kroc, připravili v rámci Kreyson Memorial Tour 2018 nový autorský koncertní program.

V sezóně 2017 to bylo právě 25. let kdy naposledy živě zazněl koncertní program k desce Anděl na útěku (1990). Staronovou sestavu nazvanou Kreyson Memorial doplnili zpěvák Petr „Doldy“ Dolének, basista Stanislav Jokiel a klávesista Marek Svoboda. Program složený z písní vydaných na albu Anděl na útěku byl tak pro dlouholeté fanoušky připomínkou starých časů, těm mladým pak představil tvorbu kapely v době, kdy prožívala období své velké slávy. Zpěvák Ladislav Křížek se těchto koncertů Kreyson Memorial neúčastnil.

Nápad na obnovení koncertního programu Kreyson Memorial Anděl na útěku vyplynul z rozhovorů Dana Kroba a Boba Vondrovice. Odtud již nebylo daleko k oslovení všech dalších muzikantů, kteří v minulosti spojili s kapelou své jméno a působení. Každý z nich nyní hraje v nějaké kapele či má těch projektů dokonce více. Proto nebylo pro všechny z nich jednoduché „urvat“ se od svých stávajících povinností.

... a Dan Krob k tomu ještě doplnil:
v současné době natáčíme CD s novými autorskými skladbami, které již představujeme na svých letošních koncertech.
V rámci Kreyson Memorial Tour 2018 představuje kapela nový autorský koncertní program, který je složený z melodických, česky zpívaných skladeb, podpořený chytlavými refrény. Program je určen pro široké publikum. Kapela používá moderní hudební aranže a všichni hudebníci hrají a zpívají živě.
Kreyson Memorial založili zakládající členové kapely Kreyson bubeník Robert Killer Vondrovic, kytarista Daniel Rohlik Krob a bývalý člen kytarista Radek Reddy Kroc v roce 2016. Staronovou sestavu Kreyson Memorial doplnil zpěvák Petr „Doldy“ Dolének a basista Petr Formánek. Program složený z písní vydaných na albu Anděl na útěku (1990) byl tak pro dlouholeté fanoušky připomínkou starých časů, těm mladým pak představil tvorbu kapely v době, kdy prožívala období své velké slávy.


Sociální sítě

Sledujte nás na Instagramu a Facebooku