Welicoruss / Lady Kate v Mariánských Lázních


Koncert - Club Na Rampě

Detaily akce:

Welicoruss / Lady Kate v Mariánských LázníchPlakát akce

Welicoruss / Lady Kate v Mariánských Lázních

Kde: Na Rampě - D-Club Live Stage, Mariánské Lázně Lázně, Kollárova 707
Info: na fb - Na Rampě - D-Club Live Stage, nebo telefonicky: 773 675 517
Vstupné: na místě 150,-Kč

Otevřeno od 20.00 hodin (začátek koncertu 21:00)

WELICORUSS (RU/Siberia) symphonic black metal
Po několika letech náročné a tvrdé práce propojené v mezičase s neustálým koncertováním po celé Evropě Vám Welicoruss představují své nové album "Siberian Heathen Horde", nesoucí v sobě zlověstnou a hlubokou atmosféru sibiřských neproniknutelných a sychravých lesů, písní šamanů minulých civilizací, moc zapomenutých bohů a skrytých rozměrů! Nové album bez pochyb změní Váš dosavadní pohled na dosavadní tvorbu kapely. Přinutí Vás si udělat jiný pohled na symfonický black-metal, překonávajíc svěžest, progresivitu a rozmanitost v jejich tvorbě! Za 4 roky na evropské scéně kapela odehrála více než 400 koncertů, mnohé z nich se konaly na některých z největších evropských metalových festivalech, kde Welicoruss potvrdili svoji jedinečnost a originalitu!

FB: https://www.facebook.com/welicoruss/
LIVE VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=NAkOQhu00-c
MUSIC: https://soundcloud.com/welicoruss/az-esm-album-preview-2015
________________________________
✖LADY KATE [Gothic - Heavy] Jihlava

Kapela Lady Kate byla založena v listopadu 2007.
V roce 2009 vydává své první CD s názvem ,, Forever “ , které dosahuje úspěchu na rádiu Gothic a rádiu RockMax. Již po dvou letech vystupuje na Noci Plné Hvězd v Třinci a témže roce zve do ČR německou kapelu Xandria . Po třech letech z rodinných a pracovních důvodů opouští kapelu klávesista Jaro Petrovič. V lednu 2010 kapela vydává své první DVD s názvem “ ROCK SHOW “ V dalších letech kapela koncertuje na festivalech, motosrazech a koncertech po celé ČR. Rok 2012 je pro kapelu zásadní, vychází nové cd s názvem
„The Power of Music“, ale zároveň dochází v kapele ke změnám, odchází zpěvačka Kateřina Slavětínská, na její místo se dostává zpěvačka Jana Monette a kapela míří na podium jednoho z největších festivalů v ČR ,, Masters of Rock 2012 “
Na podzim roku 2012 kapela po odchodu Tomáše Kantora posílila o nového kytaristu Jakuba Čudu a v roce 2013 přichází na pódium nová zpěvačka Štěpánka Schneiderová a kapela se pouští do nového klipu a přípravy CD.
V průběhu roku 2013 kapela hraje na koncertech, festivalech jak v ČR tak i v zahraničí (Ukrajina, Německo) a z podií se vždy vrací do studia a shromažďuje materiál na nové cd 2015. V polovině roku 2016 opouští kapelu z pracovních a časových důvodů Štepánka Schneiderová a do kapely přichází energická osobnost Anett Nosková a opět se připravuje nové CD a klip. Kapela se stala silným článkem, jak po lidské, tak i hudební stránce a vzájemná spolupráce má za výsedek nové album s názvem Tears of love, ke kterému v roce 2017 kapela připravila dva nové videoklipy, které si získali oblibu na TV Rebel a Rock rádiu. V této sestavě nadále kapela Lady Kate nadále aktivně koncertuje.


Sociální sítě

Sledujte nás na Instagramu a Facebooku